Oferta pracy

Technik serwisu mobilnego (m/k)

STRABAG PFSO firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • eksploatacja infrastruktury technicznej nieruchomości

  • bieżąca konserwacja i utrzymanie techniczne nieruchomości

  • wykonywanie przeglądów eksploatacyjnych oraz napraw urządzeń i instalacji: elektrycznych, grzewczych, wodno-kanalizacyjnych w obiektach

  • wykonywanie prac o charakterze remontowo-budowlanym

  • prowadzenie bieżącej dokumentacji serwisowej

  • praca w trybie mobilnym – na terenie Szczecina i woj. zachodniopomorskiego

Nasze wymagania

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe/średnie techniczne

  • doświadczenie zawodowe w obsłudze technicznej nieruchomości

  • znajomość budowy, obsługi instalacji i urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, niskoprądowych

  • umiejętność diagnozowania przyczyn awarii

  • uprawnienia SEP do 1KV - E (mile widziany D)

  • znajomość obsługi komputera: Windows, Ms Office

  • zaangażowanie się w powierzoną pracę

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji

  • stanowisko z potencjałem rozwoju

  • opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, szkolenia

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dofinansowanie inicjatyw prozdrowotnych

STRABAG PFS

STRABAG PFS należy do koncernu STRABAG SE i oferuje kompleksowe usługi Facility Management dla prestiżowych klientów z sektora biurowego, logistycznego, handlowego i przemysłowego. Realizujemy też projekty elektryczne i HVAC – projekty, modernizacje i instalacje. Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu. Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości.

Buduj swoją karierę z nami!

Przewiń do profilu firmy