Oferta pracy

Technik serwisu mobilnego

Telzas Spółka z o.o.O firmie

  • Szczecinek, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Telzas Sp. z o.o. wiodący w Polsce producent i dostawca inteligentnych rozwiązań z zakresu zasilania rezerwowego i  monitoringu,  wykorzystywanych w telekomunikacji i teleinformatyce, energetyce, kolei i przemyśle, poszukuje kandydatów na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • Prace serwisowe na wyznaczonym terenie Polski w zależności od regionu (północno-zachodni, południowy).
  • Instalacja urządzeń zasilających.
  • Serwisowanie urządzeń zasilających i systemów nadzoru.
  • Udział w wizjach lokalnych.
  • Przygotowywanie dokumentacji z wykonanych prac.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne mile widziane.
  • Posiadanie uprawnień SEP min. do 1 KV – mile widziane.
  • Dyspozycyjność (praca mobilna na wyznaczonym obszarze).
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Niekaralność.

Oferujemy:

  • Program wdrożenie do pracy.
  • Możliwości rozwoju wśród doświadczonych specjalistów.
  • Szkolenia wewnętrzne, w tym szkolenia produktowe.
  • Narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon).
  • Dofinansowana karta Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim za pomocą Aplikuj
lub na adres:
TELZAS Spółka z o.o., 78-400 Szczecinek, ul. Bugno 3
  www.telzas.com.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu uczestniczenia w aktualnych i dalszych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez TELZAS Sp. z o.o.”

Administratorem Pani/Pana danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych jest TELZAS Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku przy ul. Bugno 3, 78-400 Szczecinek. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez TELZAS Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna dla kandydatów znajduje się na stronie: www.telzas.com zakładka: Praca.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy