Oferta pracy

Technik Serwisu Mobilnego

KarcherO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie napraw i przeglądów technicznych maszyn i urządzeń Kärcher głównie u klientów, poza warsztatem firmowym

  • diagnozowanie usterek, dobór części zamiennych i usuwanie awarii urządzeń

  • profesjonalna obsługa klientów firmy, nastawiona na budowanie długofalowych i trwałych relacji

  • raportowanie przeprowadzonych prac, m.in. poprzez sporządzanie odpowiedniej dokumentacji technicznej i serwisowejw systemie CRM

  • kontrola magazynu części zamiennych

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w dedykowanych szkoleniach, kursach

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (w przypadku osoby z małym doświadczeniem dopuszczamy zatrudnienie nastanowisku Młodszego Technika Serwisu Mobilnego)

  • znajomość i umiejętność posługiwania się narzędziami warsztatowymi

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (w tym elektrycznej i hydraulicznej)

  • prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych

  • uprawnienia elektroenergetyczne do 1 kV (grupa 1, eksploatacja)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • odpowiedzialną i ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o wieloletniej tradycji i rozpoznawalnej marce

  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń składający się z wynagrodzenia zasadniczego, premii rocznej oraz dodatkowych nagród uznaniowych

  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, lekcje języka angielskiego finansowane przez pracodawcę, program MultiSport, kafeteria MyBenefit, dofinansowanie do obiadów)

  • szkolenia wdrażające jak również poszerzające kompetencje zawodowe (np. kursy zawodowe, dodatkowe uprawnienia)

  • samochód serwisanta z możliwością użytkowania do celów prywatnych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Karcher

Rozwijaj swoją karierę z Kärcher!

Na całym świecie Kärcher jest synonimem jakości, wydajności i innowacyjności.

Nasze produkty wyróżniają się wśród innych, a my w ten sam sposób chcemy wyróżniać się jako pracodawca.

Tylko razem możemy tworzyć to, co wyróżnia Kärcher - każdy z pracowników odgrywa tutaj bardzo ważną rolę!

Przewiń do profilu firmy

Serwis Mobilny świadczy usługi dla klientów Kärcher, usługi naprawcze są zazwyczaj wykonywane w lokalizacjach klientów poza warsztatem firmowym.