Logo Pracuj.pl

Technik Serwisu Mobilnego

AGISO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • eksploatacja infrastruktury technicznej nieruchomości
  • bieżąca konserwacja i utrzymanie techniczne nieruchomości
  • nadzór nad pracą podwykonawców
  • drobne naprawy
  • praca w systemie mobilnym i dojazd do obiektów w zasobie firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie) – elektryk, mechanik lub pokrewne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • (budynki biurowe, magazynowo – biurowe lub centra handlowe)
  • uprawnienia elektryczne grupy 1 „E” do 1kV, mile widziane do 20kV
  • znajomość obsługi instalacji budynkowych (klimatyzacja, wentylacja, inst. ppoż., wod-kan itp.)
  • znajomość obsługi inteligentnego zarządzania budynkiem (BMS)
  • obsługa komputera – pakiet MS Office
  • umiejętności współpracy i integracji w zespole
  • prawo jazdy kat. B (obowiązkowe)

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych kwalifikacji
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego

Firma z kapitałem polskim działająca w branży technicznej obsługi obiektów.

Technik Serwisu Mobilnego, Wrocław