Oferta pracy

Technik serwisu mobilnego

AIRPRESS Polska Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

AIRPRESS działa na rynku od 1938 roku, będąc dziś niekwestionowanym liderem w technice sprężonego powietrza

Produkty naszej marki towarzyszą klientom na każdym etapie, począwszy od wytworzenia sprężonego powietrza za pomocą najwyższej jakości kompresorów tłokowych oraz zaawansowanych technologicznie kompresorów śrubowych, poprzez zmagazynowanie powietrza  w trwałych i solidnych zbiornikach, uzdatnienie za pośrednictwem instalacji pneumatycznych, systemów filtracji czy też zespołów przygotowania powietrza, aż do finalnego wykorzystania sprężonego powietrza poprzez narzędzia pneumatyczne oraz inne odbiorniki.

Na przestrzeni ostatnich kilku dekad, zdobyliśmy zaufanie klientów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Nasza wykwalifikowana kadra zapewnia w pełni profesjonalny, dostępny na terenie całego kraju, serwis sprzedawanych przez nas urządzeń. W związku z ciągłym i dynamicznym rozwojem naszej firmy, aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko

Technik serwisu mobilnegoNumer ref.: Miejsce pracy: województwo wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie napraw urządzeń pneumatycznych oraz elektrycznych
  • Wykonywanie przeglądów okresowych urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe elektryczne, mechaniczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy w serwisie mobilnym
  • Wiedza w zakresie układów pneumatycznych oraz elektrycznych
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność
  • Sumienność
  • Samodzielność

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Profesjonalne wdrożenie
  • Wsparcie merytoryczne
  • Nowoczesne narzędzia pracy (tablet, laptop, telefon)
  • Samochód służbowy do wyłącznej dyspozycji
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach i kursach
  • Zestaw benefitów (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy