Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik serwisu (mobilny)

HOPPECKE Baterie Polska Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Montaże, nadzór i przeglądy techniczne systemów zasilania z bateriami akumulatorów.

  • Naprawy, wymiany podzespołów i sprawdzanie poprawności działania systemów zasilania i baterii akumulatorów.

  • Konfiguracja urządzeń, sporządzanie raportów przy pomocy oprogramowania serwisowego.

  • Sporządzanie raportów dotyczących ilości i rodzaju osprzętu bateryjnego będącego na wyposażeniu klienta.

  • Wyjazdy służbowe na terenie całej Polski (delegacje 3-5 dniowe).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe techniczne.

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku serwisanta urządzeń elektrycznych.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Świadectwo kwalifikacji SEP E.

  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office), programy serwisowe.

  • Zdolności manualne.

  • Umiejętność samodzielnego organizowania pracy, ustalania priorytetów, odpowiedzialność.

  • Gotowość do wyjazdów służbowych, dyspozycyjność.

Mile widziane

  • Świadectwo kwalifikacji SEP D.

  • Uprawnienia na wózki widłowe, suwnice, zwyżki.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie.

  • Dofinansowanie do posiłków.

  • Dofinansowanie do wypoczynku oraz bony na święta.

  • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego.

  • Imprezy okolicznościowe i integracyjne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinasowanie do posiłków

  • bony na święta

Zapraszamy do aplikowania kandydatów z Łodzi oraz z Poznania i okolic!

HOPPECKE to największy w Europie, prywatny producent przemysłowych systemów magazynowania energii.

Od 1927 roku HOPPECKE jako przedsiębiorstwo rodzinne, rozwija się i produkuje w Niemczech. Aktualnie posiadamy już ponad 20 oddziałów oraz zakładów produkcyjno-montażowych na całym świecie. Od 1993r. firma HOPPECKE jest obecna także w Polsce.

Dzięki nieustannym działaniom badawczym i rozwojowym posiadamy w swojej ofercie wszystkie niezawodne i innowacyjne technologie magazynowania energii. Począwszy od bogatego spektrum produktowego, złożonego z baterii i ogniw wykonanych w technologii kwasowo-ołowiowej, nikolowo-kadmowej lub litowo-jonowej, poprzez kompletne systemy ładowania, kontroli i monitorowania, aż po sprzedaż energii i usługi projektowo – inżynieryjne. Wraz z opracowaniem przyszłościowych rozwiązań w zakresie magazynowania energii, HOPPECKE wnosi istotny wkład w rozwiązywanie problemów społecznych wynikających z realizacji globalnych celów ochrony klimatu i środowiska.

Ludzie są największą wartością firmy! Stwarzamy naszym pracownikom możliwość rozwoju, zdobywania nowych kompetencji i rozwijania własnego potencjału. Wciąż wyznaczamy sobie nowe, ambitne cele, odkrywamy utalentowanych ludzi i konsekwentnie poszerzamy obszary naszej działalności. Stawiamy na zarządzanie oparte na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Wierzymy w to, co robimy, dlatego poszukujemy takich jak my!

Jeśli chcesz dołączyć do doświadczonego i energicznego zespołu tworzonego przez ciekawych ludzi i wnieść do niego coś od siebie, to właśnie na Ciebie czekamy!

Więcej informacji na stronie: www.hoppecke.pl

Przewiń do profilu firmy