Logo Pracuj.pl

Technik Serwisu (mobilny lub stacjonarny)

DKS sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • diagnozowanie przyczyn i usuwanie awarii urządzeń przy pomocy dostępnych instrukcji, dokumentacji i narzędzi podczas wizyt u klientów
  • instalacja i konfiguracja nowych urządzeń u klienta
  • konserwacja i dbanie o odpowiedni stan techniczny zainstalowanych urządzeń (np. przeglądy, instruowanie użytkowników nt. zasad poprawnej obsługi i eksploatacji urządzeń)
  • bieżąca obsługa systemu serwisowego
  • współpraca z Biurem Obsługi Klienta oraz Działem Logistycznym w zakresie ustalania terminarza oraz dostępności części i materiałów eksploatacyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie o profilu technicznym w kierunku: elektronika, informatyka, automatyka lub pokrewne
  • znajomość j. angielskiego (w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej)
  • zainteresowanie branżą i rozwiązywaniem problemów technicznych
  • nastawienie na naukę nowych rzeczy i zdobywanie umiejętności
  • dokładność, zaangażowanie i umiejętność organizacji własnej pracy
  • prawo jazdy kat B i gotowości do pracy w terenie

Mile widziane

  • dużym atutem będzie doświadczenie i wiedza z zakresu zasad działania, eksploatacji, instalacji i/lub naprawy urządzeń drukujących, produkcyjnych, wysokonakładowych lub doświadczenie w branży pokrewnej

To oferujemy

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę, w której liczą się dobre relacje i naturalne podejście do klienta
  • możliwość rozwoju w ramach struktur Serwisu
  • pracę w biurze w stałych godzinach 8:00-16:00 (poniedziałek- piątek)
  • samochód służbowy z możliwością używania do celów prywatnych ( technik mobilny)
  • atrakcyjny i przejrzysty system wynagradzania (część stała + premia)
  • baza wiedzy, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • pomoc doświadczonych specjalistów serwisu i wsparcia technicznego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Wiodący dystrybutor na rynku dostawców urządzeń kopiująco – drukujących oraz urządzeń wielkoformatowych czołowych producentów, jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

Technik Serwisu (mobilny lub stacjonarny), Kraków