Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.

Technik Serwisu (mobilny)

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 19 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Naprawa gwarancyjna, pogwarancyjna oraz okresowe przeglądy urządzeń będących w ofercie Strauss

  • Serwisowanie urządzeń producentów: Nuova Simonelli, LaCimbali, Dr. Coffee, Bravilor Bonamat, Coffee Queen, Jura, Saeco

  • Trafna diagnoza przyczyn awarii i skuteczna naprawa

  • Kontrola stanów magazynowych

  • Sporządzanie dziennego raportu Technika Serwisu - raportowanie efektów pracy oraz rejestrowanie części zużytych podczas naprawy w systemie SAP

  • Wsparcie techniczne dla klientów zewnętrznych i wewnętrznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne

  • Ważne uprawnienia SEP 1 KV

  • Ważnego prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

  • Dobra znajomość obsługi komputera

  • Umiejętność budowania relacji interpersonalnych

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Mile widziane doświadczenie w naprawie urządzeń gastronomicznych

To oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę w zespole pełnym pasji i zaangażowania w działaniu

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i cyklicznych spotkaniach branżowych

  • Szeroki program kafeteryjny w tym – opiekę medyczną, bilety do kina, bilety do teatru, kartę sportową, dofinansowanie od wypoczynku

  • Narzędzia potrzebne do realizacji zadań: samochód służbowy, laptop, telefon

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy producentem kawy, międzynarodową firmą działającą w branży FMCG i HoReCa.

W naszym portfolio posiadamy rozpoznawalne marki o ugruntowanej pozycji na polskim rynku.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje