Technik serwisu – montaż i serwisowanie maszyn do obróbki drewna

IMA Schelling Polska Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja, rozruch i serwis maszyn do obróbki drewna. Prowadzenie przeglądów, diagnostyka i usuwanie usterek.
  • Praca wyjazdowa na terenie całego kraju.
  • Siedziba firmy znajduje się w Środzie Wielkopolskiej.

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki
  • Uprawnienia SEP-1KW, czytanie schematów elektrycznych i robienie pomiarów
  • Umiejętność naprawy maszyn i urządzeń
  • Umiejętności ślusarskie
  • Znajomość obsługi komputera
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - warunek konieczny
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do częstych, kilkudniowych wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Szkolenia w kraju i za granicą
  • Benefity pozapłacowe: ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, kartę MultiSport
  • Narzędzia niezbędne do pracy, w tym samochód służbowy
  • Atrakcyjny system wynagradzania i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

IMA Schelling Polska Sp. z o.o.

IMA Schelling Polska sp. z o. o. jest międzynarodowym producentem maszyn i linii produkcyjnych dla przemysłu meblarskiego i budowlanego. Jesteśmy firmą produkcyjną, liderem w produkcji maszyn dla przemysłu drzewnego. Naszymi Klientami są przedsiębiorstwa przemysłowe. Pełne zaufanie od stuleci jest możliwe tylko dzięki wspólnej pracy.

Technik serwisu – montaż i serwisowanie maszyn do obróbki drewna, lubelskie