Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik serwisu - Monter urządzeń i instalacji

WATERSYSTEM SP. Z O.O. SP. K

  • Trakt Brzeski 127, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Trakt Brzeski 127

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Montaż urządzeń i instalacji hydraulicznych

  • Podłączanie urządzeń technologicznych – montaż hydrauliczny i elektryczny ( pompy, przepompownie, zmiękczacze, elektrozawory, centrale wody deszczowej, itp.)

  • Kontrola jakości szczelności wykonanych instalacji

  • Rozruch, regulacje, testy

  • Prowadzenie obsługi serwisowej

Nasze wymagania

  • podstawowe umiejętność łączenia instalacji, ( PP,PVC-U, )

  • doświadczenie w zawodzie

  • znajomość obsługi elektronarzędzi

  • mile widziane uprawnienia elektryczne SEP

  • znajomość rysunku technicznego

  • prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • W pełni wyposażone stanowisko pracy

  • Dobra atmosferę pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

O nas

Watersystem to firma z ponad 20 letnią tradycja i doświadczeniem . Źródłem naszego sukcesu jest zgrany zespól osób z dużym doświadczeniem, którzy współpracują razem , aby osiągnąć  wspólny cel.

Naszym pracownikom oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę , możliwość rozwoju osobistego oraz kontakt z najnowszymi technologiami przy realizacji projektów.

Zajmujemy się  szeregiem zagadnień związanych z oczyszczaniem wody i ścieków. Tworzymy instalacje dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta biorąc pod uwagę  niezawodność działania, wysokie zaawansowanie techniczne oraz profesjonalną i fachową obsługę serwisową.

W związku z nieustannym rozwojem naszej firmy, stale poszukujemy kreatywnych i pozytywnych osób do naszego zespołu.