Ta oferta pracy jest nieaktualna od 563 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

technik serwisu

  • Tarnów, Myślenice, małopolskie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

    Dla naszego klienta zajmującego się dystrybucją oraz serwisem wózków widłowych poszukujemy na stanowisko:

    Nr ref.: 43042
    Praca stała
    Lokalizacja: Tarnów, Myślenice

    Zakres obowiązków:

    • samodzielna naprawa oraz konserwacja wózków widłowych u klientów,
    • kontakt z klientem,
    • wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych,
    • przeglądy okresowe urządzeń,
    • analiza usterek, rozwiązywanie problemów technicznych,
    • uzupełnianie dokumentacji serwisowej,
    • wsparcie pracowników klienta w zakresie obsługi i konserwacji maszyn.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie techniczne (mechanika, elektrotechnika, hydraulika),
    • co najmniej 2 lat praktyki w zawodzie mechanika samochodowego/ mechanika/ elektromechanika/ automatyka,
    • znajomość budowy i zasad działania silników spalinowych, elektrycznych prądu stałego i zmiennego oraz układów sterujących,
    • prawo jazdy,
    • solidności, dyspozycyjności i operatywności,
    • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

    Oferta:

    • odpowiedzialną pracę z produktem należącym do ścisłej czołówki w swej branży,
    • umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • intensywne szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne,
    • pakiet socjalny (opiekę medyczną, pakiet sportowy i inne),
    • narzędzia umożliwiające efektywną pracę (samochód, telefon, laptop).

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)