Oferta pracy

Technik serwisu - naprawa i instalacja ploterów

FASTCOM SYSTEMY LASEROWE A. GUZICKI I T. KOMUNIECKI SPÓŁKA JAWNAO firmie

FASTCOM SYSTEMY LASEROWE A. GUZICKI I T. KOMUNIECKI SPÓŁKA JAWNA

Bogatki 10A

Warszawa

Firma Fastcom Systemy Laserowe poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć instalacja oraz serwis ploterów laserowych CO2 i znakowarek laserowych.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne – elektronika, automatyka, mechanika lub pokrewne,
  • doświadczenie w obsłudze ploterów laserowych będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (mile widziane),
  • techniczne zdolności manualne,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • sumienność i pracowitość.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie zajmującej się technologiami laserowymi,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • narzędzia pracy (samochód służbowy/komputer/telefon),
  • opiekę medyczną po okresie próbnym,
  • szkolenia,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stałe wynagrodzenie 4000 - 6500 PLN Brutto ( umowa + prowizja)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy