Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technik serwisu

Ahead Professionals Sp. z o.o.

17 25023 000 brutto / mies.
  • Schwäbisch Hall, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

międzynarodowej firmy projektującej urządzenia do pakowania produktów farmaceutycznych.

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja, uruchamianie oraz konserwacja maszyn i systemów przemysłowych,

  • Przeprowadzanie niezbędnych napraw,

  • Prowadzenie działań modernizujących sprzęt,

  • Tworzenie raportów serwisowych,

  • Udzielanie wsparcia w zakresie problemów technicznych zarówno na miejscu jak i przez telefon.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w zakresie: mechaniki przemysłowej, mechatroniki, elektryki przemysłowej bądź automatyki,

  • Wykształcenie techniczne,

  • Gotowość do podróży w 100%,

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (min. B1/B2),

  • Osoba komunikatywna, która dobrze czuje się w pracy zespołowej.

Pracodawca oferuje

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony (6 miesięczny okres próbny),

  • Pracę wyjazdową - całe Niemcy,

  • Wysokie diety,

  • Zakwaterowanie,

  • Międzynarodowe środowisko pracy,

  • Szansę rozwoju zawodowego.

Jesteśmy jedną z wiodących agencji rekrutacyjnych w Polsce. Wywodzimy się z marki Job Impulse, obecnej na rynku od 2006 roku. Dzięki doświadczonej kadrze każdego dnia znajdujemy pracę specjalistom w kraju i zagranicą - rekrutujemy na stanowiska średniego i wyższego szczebla w obszarach Logistics, Supply Chain, Engineering, IT, Finance, Sales & Marketing. Twój sukces jest w naszych rękach!

Przewiń do profilu firmy