Oferta pracy

Technik Serwisu

RWE Renewables Poland sp. z o.o. O firmie

  • Nowy Staw

    Nowy Staw, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • serwis, konserwacja i inspekcje turbin wiatrowych;

  • analiza awarii i rozwiązywanie problemów;

  • zarządzanie technicznymi aspektami końca okresu gwarancji i procesami reklamacyjnymi;

  • koordynacja pracy podmiotów zewnętrznych świadczących usługi dla wybranej farmy;

  • zapewnienie odpowiedniej rejestracji i dokumentacji wszystkich działań z zakresu obsługi;

  • zarządzanie i kontrolę zapasów części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych;

  • zapewnianie optymalnej dostępności i wydajności energetycznej miejsc;

  • przestrzeganie najwyższych standardów w zakresie BHP, przepisów prawa i standardów RWE.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku technika turbin wiatrowych (lub stanowisku o podobnym charakterze i specyfice pracy)

  • znajomość technologii Nordex/Gamesa (lokalizacja Wysoka), znajomość technologii Senvion (lokalizacja Nowy Staw) - będzie dodatkowych atutem;

  • wiedza z zakresu wymogów obsługi infrastruktury elektrycznej farm wiatrowych i operacji łączeniowych;

  • profesjonalne przygotowanie zawodowe: wykształcenie średnie kierunkowe profesjonalne przygotowanie zawodowe w dziedzinie elektrotechniki, energetyka, mechaniki lub pokrewnym;

  • gotowość do podróży służbowych, szybkie reagowanie na zmieniające się potrzeby biznesowe;

  • umiejętności pracy w zespole;

  • uprawnienia do wykonywania prac na wysokości i uprawnienia elektryczne;

  • umiejętność czytania, interpretowania i rozumienia podstawowych rysunków i schematów technicznych;

  • umiejętność obsługi komputera (MS Office);

  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją i prowadzenie rozmów technicznych;

  • prawo jazdy kat. B.