Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu

PRESSTA EISELE POLSKAO firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka i naprawa maszyn

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (techniczne),

  • znajomość budowy maszyn,

  • czytanie schematów elektrycznych i pneumatycznych,

  • samodzielne rozwiązywanie problemów,

  • szybkie i samodzielne uczenie się,

  • dyspozycyjność (częste wyjazdy),

  • prawo jazdy kat.B.

To oferujemy

  • dobre warunki pracy w stabilnej firmie

    List motywacyjny i CV prosimy wysyłać klikając w przycisk aplikowania.

    Informacje o firmie: www.pressta.pl