Oferta pracy

Technik Serwisu

PROMSTAHL Polska Sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Naprawa urządzeń bram przemysłowych, pomostów elektro-hydraulicznych

  • Wykonywanie przeglądów technicznych

  • Sporządzanie raportów serwisowych, raportowanie do Koordynatora Serwisu

  • Świadczenie usług serwisowych oraz doradztwo techniczne u Klienta

  • Praca mobilna

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne ( o profilu elektrycznym, elektronicznym, automatyka, mechanika )

  • Uprawnienia SEP do 1kV

  • Doświadczenie w naprawach urządzeń elektro-hydraulicznych

  • Dyspozycyjność

  • Komunikatywności

  • Samodzielności i profesjonalizmu w działaniu

  • Praktyczna wiedza z zakresu montażu, serwisu bram przemysłowych i systemów przeładunkowych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę

  • Praca w firmie o stabilnej pozycji

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Ciekawą pracę w ambitnym, młodym zespole

  • Narzędzia niezbędne do pracy (telefon komórkowy , laptop, van serwisowy )

PROMSTAHL Sp. z o.o. jest renomowanym producentem systemów przeładunkowych oraz częścią grupy przemysłowej PJP Makrum S.A. specjalizującej się w budowie maszyn i urządzeń dla przemysłu i branży budowlanej.

PROMSTAHL Sp. z o.o. to polski producent systemów przeładunkowych, lider techniki przeładunku.

Przewiń do profilu firmy