Oferta pracy

Technik serwisu

Novoferm Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Novoferm Group jest jednym z wiodących europejskich dostawców systemów drzwi, bram garażowych i przemysłowych, drzwi garażowych i napędów.

Oferujemy szeroką gamę produktów i usług dla celów prywatnych, komercyjnych i przemysłowych.

Rosnące zapotrzebowanie na bezpieczeństwo, komfort, funkcjonalność i wygląd sprawia, że potrzeba innowacji dotyczy także bram, drzwi i bram garażowych.

Zastępujemy bramy z przeszłości nowymi, alternatywnymi rozwiązaniami Novoferm. Dzięki temu nasze bramy garażowe można porównać do bram łączących pomieszczenia i ludzi.

Zakres obowiązków:

  • naprawa i konserwacja bram przemysłowych oraz systemów przeładunkowych,
  • diagnozowanie i rozwiązywanie usterek,
  • wsparcie techniczne użytkowników końcowych,
  • współpraca z służbami utrzymania ruchu klientów posiadających produkty Novoferm,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny),
  • doświadczenie w pracach elektrycznych, mechanicznych oraz spawalniczych,
  • dyspozycyjność,
  • wysoka kultura osobista,
  • samodzielność w działaniu,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie branżowe.

Oferujemy:

  • atrakcyjne
    wynagrodzenie
  • profesjonalne wdrożenie techniczne oraz produktowe
  • umowę o pracę na pełen etat
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość przyuczenia do zawodu
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie klauzul: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy