Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik serwisu

1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie napraw, przeglądów i instalacji maszyn do przetworstwa tworzyw sztucznych,

  • prowadzenie dokumentacji technicznej maszyn,

  • doradztwo techniczne z zakresu części zamiennych (diagnostyka, dobór części, przygotowywanie ofert).

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (preferowane kierunki techniczne z zakresu elektrotechniki, elektroniki, mechaniki lub pokrewnych)

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i analitycznego myślenia,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • uprawnienia SEP i na wózek widłowy,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - pełny lub niepełny etat,

  • możliwość przyuczenia do zawodu osób kończących studia lub w formie praktyk/stażu,

  • szkolenia techniczne (Czechy i Niemcy),

  • przyjazną atmosferę w pracy w międzynarodowym młodym zespole,

  • możliwość dalszego rozwoju w dziale serwisu.