Prosimy Kandydata o zamieszczenie w CV dodatkowej klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez SAACKE Polska Sp. z o.o. w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego’’
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik serwisu – pracownik serwisu palników przemysłowych

SAACKE Polska Sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze ponad miesiąc
    do: 08 sty 2023
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • montaż przemysłowych palników SAACKE w ciepłowniach, elektrociepłowniach i kotłowniach w różnych gałęziach przemysłu

  • wykonywanie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego palników SAACKE

  • bieżąca obsługa klienta w zakresie usuwania zgłaszanych usterek i awarii

  • udział w pracach modernizacyjnych i modyfikacjach istniejących instalacji (ok. 350 pracujących instalacji w Polsce)

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne: elektryka, mechanika, automatyka lub pokrewne

  • dopuszczamy zatrudnienie osób bez dotychczasowego doświadczenia zawodowego (absolwenci techników i szkół zawodowych)

  • dobra komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • gotowość do pracy w terenie

  • czynne prawo jazdy

  • preferowane miejsce zamieszkania: województwo wielkopolskie, łódzkie, lubuskie, kujawsko-pomorskie i północna część województwa mazowieckiego

Mile widziane

  • wiedza i doświadczenie w zakresie prac montażowych i instalacyjnych maszyn i urządzeń przemysłowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej jednym z oddziałów firmy SAACKE GmbH, obecnej w ponad dwudziestu krajach na całym świecie

  • niezbędne przeszkolenie

  • narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon, specjalistyczny sprzęt i narzędzia)

  • samochód służbowy także do użytku prywatnego

  • możliwość pracy-delegacji za granicą w ramach działalności firmy matki SAACKE GmbH

  • szkolenia produktowe z zakresu wykonywanej pracy

  • uzupełniające kursy językowe (niemiecki lub angielski)

  • możliwość rozwoju i awansu na stanowisko managera rejonu

Firma SAACKE należy do wiodących w świecie producentów przemysłowych instalacji palnikowych gazowych i olejowych. Od ponad 90 lat prowadzi działalność badawczą i rozwojową w zakresie technologii spalania. Ze względu na różnorodność i złożoność produktów i oferowanych usług zapewnia pracownikom niezbędne szkolenia. SAACKE inwestuje w Twój rozwój, a tym samym w przyszłość firmy.

Przewiń do profilu firmy