Logo Pracuj.pl

Technik serwisu – pracownik serwisu palników przemysłowych

SAACKE Polska Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • montaż przemysłowych palników SAACKE w ciepłowniach, elektrociepłowniach i kotłowniach w różnych gałęziach przemysłu
  • wykonywanie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego palników SAACKE
  • bieżąca obsługa klienta w zakresie usuwania zgłaszanych usterek i awarii
  • udział w pracach modernizacyjnych i modyfikacjach istniejących instalacji (ok. 350 pracujących instalacji w Polsce)

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne: elektryka, mechanika, automatyka lub pokrewne
  • dopuszczamy zatrudnienie osób bez dotychczasowego doświadczenia zawodowego (absolwenci techników i szkół zawodowych)
  • dobra komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • gotowość do pracy w terenie
  • czynne prawo jazdy
  • preferowane miejsce zamieszkania: województwo wielkopolskie, łódzkie, lubuskie, kujawsko-pomorskie i północna część województwa mazowieckiego

Mile widziane

  • wiedza i doświadczenie w zakresie prac montażowych i instalacyjnych maszyn i urządzeń przemysłowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej jednym z oddziałów firmy SAACKE GmbH, obecnej w ponad dwudziestu krajach na całym świecie
  • niezbędne przeszkolenie
  • narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon, specjalistyczny sprzęt i narzędzia)
  • samochód służbowy także do użytku prywatnego
  • możliwość pracy-delegacji za granicą w ramach działalności firmy matki SAACKE GmbH
  • szkolenia produktowe z zakresu wykonywanej pracy
  • uzupełniające kursy językowe (niemiecki lub angielski)
  • możliwość rozwoju i awansu na stanowisko managera rejonu

SAACKE Polska Sp. z o.o.

Firma SAACKE należy do wiodących w świecie producentów przemysłowych instalacji palnikowych gazowych i olejowych. Od ponad 90 lat prowadzi działalność badawczą i rozwojową w zakresie technologii spalania. Ze względu na różnorodność i złożoność produktów i oferowanych usług zapewnia pracownikom niezbędne szkolenia. SAACKE inwestuje w Twój rozwój, a tym samym w przyszłość firmy.

Technik serwisu – pracownik serwisu palników przemysłowych, wielkopolskie