Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu - Pracownik Serwisu

M2M Team Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Montaż, ustawianie i uruchamianie systemów monitoringu wielkości fizycznych oraz przeprowadzanie podstawowych szkoleń dla klientów w ich obsłudze.

  • Przeprowadzanie walidacji, kalibracji, mapowań.

  • Naprawy i przeglądy techniczne urządzeń.

  • Gromadzenie oraz zamawianie niezbędnych do naprawy podzespołów.

  • Budowanie dobrych relacji z klientem.

  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne: elektryk, elektronik lub mechatronik).

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematów elektrycznych).

  • Dyspozycyjność, operatywność i samodzielność (gotowość do częstych wyjazdów służbowych).

  • Prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz uprawnienia SEP do 1kV.

  • Umiejętność posługiwania się lutownicą i narzędziami warsztatowymi oraz narzędziami pomiarowymi.

  • Uprawnienia UDT – podesty ruchome przejezdne.

To oferujemy

  • Unikalne szkolenia wprowadzające, rozwijające i stałe wsparcie w trakcie pracy.

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole pasjonatów nowych technologii.

  • Uznanie i szacunek dla Twoich osiągnięć i pomysłów.

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy.

  • Elastyczne warunki zatrudnienia.

  • Możliwość długoterminowej pracy w prężnie działającej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport po okresie próbnym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

M2M Team Sp. z o.o.

Jesteśmy doświadczoną firmą, działającą w branży technologicznej. Tworzymy rozwiązania dla branży krwiodawstwa oraz branży medycznej. Wdrażamy unikalne w skali światowej rozwiązania związane z automatyką w bardzo niskich temperaturach.

W związku z rozwojem i realizacją nowych projektów szukamy osób, które dołączą do dynamicznego Zespołu pasjonatów, gotowych na nowe wyzwania, doświadczenia i wiedzę.

Przewiń do profilu firmy