Logo Pracuj.pl

Technik Serwisu - Pracownik Serwisu

M2M Team Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Montaż, ustawianie i uruchamianie systemów monitoringu wielkości fizycznych oraz przeprowadzanie podstawowych szkoleń dla klientów w ich obsłudze.
  • Przeprowadzanie walidacji, kalibracji, mapowań.
  • Naprawy i przeglądy techniczne urządzeń.
  • Gromadzenie oraz zamawianie niezbędnych do naprawy podzespołów.
  • Budowanie dobrych relacji z klientem.
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne: elektryk, elektronik lub mechatronik).
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematów elektrycznych).
  • Dyspozycyjność, operatywność i samodzielność (gotowość do częstych wyjazdów służbowych).
  • Prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz uprawnienia SEP do 1kV.
  • Umiejętność posługiwania się lutownicą i narzędziami warsztatowymi oraz narzędziami pomiarowymi.
  • Uprawnienia UDT – podesty ruchome przejezdne.

To oferujemy

  • Unikalne szkolenia wprowadzające, rozwijające i stałe wsparcie w trakcie pracy.
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole pasjonatów nowych technologii.
  • Uznanie i szacunek dla Twoich osiągnięć i pomysłów.
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy.
  • Elastyczne warunki zatrudnienia.
  • Możliwość długoterminowej pracy w prężnie działającej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport po okresie próbnym.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

M2M Team Sp. z o.o.

Jesteśmy doświadczoną firmą, działającą w branży technologicznej. Tworzymy rozwiązania dla branży krwiodawstwa oraz branży medycznej. Wdrażamy unikalne w skali światowej rozwiązania związane z automatyką w bardzo niskich temperaturach.

W związku z rozwojem i realizacją nowych projektów szukamy osób, które dołączą do dynamicznego Zespołu pasjonatów, gotowych na nowe wyzwania, doświadczenia i wiedzę.

Technik Serwisu - Pracownik Serwisu, Warszawa