Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu

AGED Sp. z o.o.

  • 3 Maja 8, Pruszków
    Pruszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

3 Maja 8

Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • naprawa i konserwacja gwarancyjna małego sprzętu AGD dla jednej z wiodących marek ekspresów do kawy,

  • tworzenie ofert na naprawy pogwarancyjne,

  • specyfikacja i zamawianie części,

  • dbanie o terminowość i wysoką jakość obsługi Klientów,

  • prowadzenie systemowej ewidencji dokonywanych napraw oraz zarządzanie obiegiem dokumentów,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

  • współpraca ze wszystkimi działami firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w naprawie małego sprzętu AGD lub w naprawach innych urządzeń elektronicznych,

  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektromechaniki i mechaniki,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych,

  • umiejętność praktycznego rozwiązywania problemów technicznych,

  • zaangażowanie, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,

  • stałe podnoszenie jakości serwisu,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • bardzo dobrą umiejętnością obsługi komputera (pakiet Office),

  • czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • uprawnienia eksploatacyjne elektryczne.

To oferujemy

  • umowa o pracę lub kontrakt B2B,

  • stałe godziny pracy,

  • atrakcyjny system premiowy,

  • niezbędne narzędzia pracy ( laptop, telefon),

  • możliwość rozwijania umiejętności zawodowych,

  • benefity m.in. dofinansowanie do opieki medycznej,

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz realny wpływ na rozwój firmy,

  • dobrą atmosferę i przyjazne warunki pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Prawie 30 lat działamy w branży AGD w Polsce, specjalizując się w segmentach MDA jak i SDA. Dostarczamy sprzęt do ponad 700 sklepów detalicznych, 20 platform e-commerce i 200 Klientów B2B.

Znamy potrzeby naszych klientów, którzy poszukują produktów najwyższej jakości, dopasowanych do ich stylu życia. Rozumiemy mechanizmy rządzące rynkiem – zarówno urządzeń przeznaczonych do użytku domowego, jak i tych o zastosowaniu komercyjnym.

Mamy ambicję, aby nasza rola nie ograniczała się do funkcji dystrybucyjnej. Wspieramy osiąganie celów biznesowych dostawców sprzętu AGD zapewniając szeroki zakres działań doradczych.

Przewiń do profilu firmy