Oferta pracy

Technik serwisu robotów udojowych LELY

AGRO-MILK S.C. MARZENA JARONI, ILONA ZJAWIN, RADOSŁAW WYRWAO firmie

5 500‐6 500 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Grodzisk Wielkopolski, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

LELY CENTER W SULECHOWIE

Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż oraz prowadzenie obsługi serwisowej zainstalowanych urządzeń.

Nasze oczekiwania wobec Kandydatów:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie min. średnie techniczne ze znajomością zagadnień elektryki oraz pneumatyki
  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz dokumentacji technicznej,
  • gotowość do zadaniowego czasu pracy oraz do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • uczciwość, lojalność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • ciekawe wyzwania zawodowe,
  • pracę w międzynarodowej i nowoczesnej organizacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet medyczny
  • zajęcia z języka angielskiego
  • niezbędne narzędzia pracy

Jeśli szukasz nowych wyzwań i chcesz rozwijać swoje kwalifikacje – zgłoś się do nas!

Zapraszamy do złożenia CV w formacie .pdf

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy