Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu

Enbio Technology Sp zo.o

  • Rumia

    Rumia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • diagnozowanie usterek mechanicznych i elektronicznych, dokonywanie napraw i konserwacja urządzeń w tym zakresie,

  • dbałość o najwyższą jakość obsługi serwisowej klientów firmy,

  • zdalna obsługa posprzedażowa klienta w zakresie napraw urządzeń; wymiana części i podzespołów; rozwiązywanie problemów technicznych,

  • działanie na rzecz ciągłego wprowadzania udoskonaleń poprzez wyciąganie wniosków z awarii,

  • współpraca zarówno z innymi działami jak i wewnątrz działu Serwisu przy rozwiązywaniu problemów technicznych związanych z obsługą maszyn i urządzeń,

  • analiza czynności serwisowych i przygotowywanie raportów.

Nasze wymagania

  • wszechstronne umiejętności z zakresu serwisu lub montażu urządzeń elektrycznych i mechanicznych,

  • umiejętność korzystania ze schematów mechanicznych i elektrycznych,

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w obszarze serwisu,

  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe (automatyka, robotyka, mechatronika, elektronika),

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

  • umiejętność obsługa komputera i oprogramowania biurowego.

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym i kompetentnym zespole,

  • samodzielność w realizacji zadań oraz możliwość pracy z najnowszymi technologiami,

  • kompleksowe wdrożenie oraz przygotowanie do pracy,

  • współpracę i tworzenie rozwiązań technicznych dla najbardziej innowacyjnych urządzeń medycznych w swojej klasie,

  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Stworzyliśmy Enbio, ponieważ bezpieczeństwo i zdrowie ludzi jest naszym priorytetem. Jesteśmy najbardziej dynamicznym producentem autoklawów medycznych klasy B.

W oparciu o nasze 25-letnie doświadczenie łączymy najnowocześniejsze rozwiązania biotechnologiczne z doskonałym designem. Nasza pasja i wytrwałe dążenie do celu sprawiły, że dzisiaj to właśnie Enbio jest No 1 wśród urządzeń do sterylizacji.

Zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy