Ta oferta pracy jest nieaktualna od 278 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Serwisu – serwis telefonów

  • Wrocław, Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Anovo Polska należy do Grupy Anovo światowego lidera wśród dostawców usług serwisowych dla rynku telekomunikacyjnego i multimedialnego. Naszym Klientom na całym świecie oferujemy najwyższej jakości naprawy sprzętu. Współpracujemy ze znanymi światowymi markami świadcząc dla nich najwyższą jakość usług serwisowych. Jako część globalnej firmy INGRAM MICRO rozwijamy i udoskonalamy rozwiązania, które wydłużają cykl życia zaawansowanych technicznie produktów.

    W związku z rozwojem serwisu telefonów zapraszamy do współpracy doświadczone osoby, które chcą się rozwijać na stanowisku:

    TECHNIK SERWISU – serwis telefonów

    Miejsce pracy: Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie)

    Nr ref.: TST/2018/03

    Oferujemy:

    • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat (po 15 miesiącach umowa na czas nieokreślony),
    • Bogaty pakiet socjalny (bony świąteczne – 2 razy w roku, dopłaty do wypoczynku, dofinansowanie do karty Multisport, prywatna opieka medyczna, wyjazdy integracyjne możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego),
    • Praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym,
    • Rozbudowany system premiowania,
    • Nagradzamy innowacyjne myślenie, pomysłowość i lojalność.

    Twoje Zadania:

    • Diagnozowanie usterek,
    • Naprawa telefonów komórkowych, głównie Apple, Samsung,
    • Wymiana lub naprawa elementów mechanicznych i komponentów elektronicznych,
    • Naprawa urządzeń po zawilgoceniu,
    • Aktualizacja oprogramowania,
    • Raportowanie napraw,
    • Testowanie urządzeń po naprawie.

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie min. średnie techniczne,
    • Doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych: Apple, Samsung, SONY,NOKIA,
    • Znajomość podstaw elektroniki,
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektronicznych,
    • Umiejętność lutowania – SMD/BGA,
    • Doświadczenie w lutowaniu elementów elektronicznych,
    • Znajomość programów wykorzystywanych w procesie napraw telefonów,
    • Podstawowa znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentów technicznych,
    • Chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem zawodowym,
    • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole oraz realizacja działań w określonym czasie,
    • Orientacja na osiągniecie planów serwisowych oraz jakościowych.

    CV z klauzulą o przetwarzaniu danych prosimy przesyłać wpisując w tytule wiadomości nr ref. stanowiska za pomocą przycisku Aplikuj

     ANOVO Polska Sp. z o.o.
    ul. Fabryczna 20C Pietrzykowice
    55-080 Kąty Wrocławskie

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. "Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 roku (Dz. U. Nr 133 poz. 883)"