Oferta pracy

Technik serwisu - Serwisant

PNEUMA O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Od ponad 20 lat dostarczamy innowacyjne technologie sprężonego powietrza i azotu dla zakładów produkcyjnych.

Opis stanowiska:

  • Montaż i serwis sprężarek powietrza oraz urządzeń peryferyjnych
  • Działania administracyjne: prowadzenie dokumentacji technicznej, raportów serwisowych, planowanie działań serwisowych w terenie
  • Doradztwo oraz wsparcie techniczne dla klientów

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane elektryk, elektromechanik, mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (cała Polska)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego
  • Komunikatywność
  • Dążenie do rozwiązywania problemów, szukania rozwiązań
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Mile widziani absolwenci

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Możliwość rozwoju oraz udział w szkoleniach krajowych i zagranicznych
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Niezbędne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy