Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu - Serwisant elektronarzędzi

HIKOKI POWER TOOLS POLSKA sp. z o.o.

Kazimierza Gierdziejewskiego 1

Warszawa

Koki Holding Co., Ltd. (dawniej Hitachi Koki) to jeden z największych światowych producentów elektronarzędzi.

Od 1948 roku zajmujemy się projektowaniem i rozwojem produktów wyposażonych w najbardziej pionierskie japońskie technologie. Te innowacje pomogły rozwinąć nasze elektronarzędzia, aby wspomagać profesjonalistów w osiąganiu jak najlepszych wyników. Posiadamy 10 fabryk rozlokowanych na całym świecie dbając o to, aby zachowane byty najwyższe standardy jakości, a użytkownicy mieli możliwość osiągania korzyści z użytkowania najbardziej zaawansowanych i niezawodnych technologii.
W Polsce przedstawicielem koncernu jest Hikoki Power Tools Polska Sp. z o.o. Marka jest obecna na polskim rynku poprzez sieć swoich dystrybutorów już od początku lat 80-tych, zaś rejestracja firmy nastąpiła w październiku 1997 roku.
Hikoki to marka elektronarzędzi przeznaczona dla segmentu profesjonalistów. Dla tych wszystkich, którzy cenią sobie doskonałe parametry techniczne oraz niezawodność. Elektronarzędzia naszej firmy doskonale sprawdzają się w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach pracy.

W związku z rozwojem naszego Serwisu Centralnego, poszukujemy kandydatów na stanowisko Technik Serwisu do naszego Zespołu Serwisowego.

Opis stanowiska:

  • Diagnostyka uszkodzeń, naprawa oraz testowanie elektronarzędzi,
  • Telefoniczna komunikacja z klientami w sprawach technicznych,
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej, raportów i rejestrowanie prac serwisowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w serwisowaniu elektronarzędzi,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów elektrycznych i mechanicznych,
  • Wykształcenie min. zawodowe techniczno-mechaniczne (i) lub elektryczne,
  • Świadectwo kwalifikacji SEP do 1kV
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, wysoka kultura osobista i odpowiedzialność,

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie, w zespole  zmotywowanych ludzi,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Poznanie najnowszych rozwiązań technologicznych,
  • Wsparcie doświadczonych inżynierów w realizacji zadań i celów,
  • Zdobycie unikalnej wiedzy technicznej,
  • Stałą umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

Ogłoszenie archiwalne