Oferta pracy

Technik Serwisu Serwisant Konserwator

KONECRANES and DEMAG Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie okresowych przeglądów urządzeń dźwignicowych.

  • Usuwanie awarii urządzeń na terenie firmy Klienta.

  • Doradztwo techniczne dla klientów w obszarze stosowanych rozwiązań i produktów.

  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług.

  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientem.

  • Współpraca z zespołem sprzedaży serwisu oraz działami administracyjnymi.

  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia min. średniego w kierunku elektrycznym

  • Doświadczenia w usuwaniu awarii i prac przy urządzeniach napędowych ( silniki 3-fazowe, przemienniki ) oraz układach sterowniczych.

  • Doświadczenia w pracy na wysokościach i sprawności fizycznej.

  • Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji do 1 kV - aktualne.

  • Nastawienia na realizację celów, odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywane zadania.

  • Prawa jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień

Konecranes and Demag Sp. z o.o. jest światowym liderem w swojej branży, należącym do grupy Konecranes Lifting Businesses ™. Obsługujemy Klientów z przemysłu wytwórczego oraz stocznie i porty oferując systemy transportu bliskiego oraz usługi serwisu, dzięki którym podnosimy wydajność ich pracy – www.konecranes.pl

Przewiń do profilu firmy