Logo Pracuj.pl

Technik Serwisu Serwisant Konserwator

KONECRANES and DEMAG Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie okresowych przeglądów urządzeń dźwignicowych.
  • Usuwanie awarii urządzeń na terenie firmy Klienta.
  • Doradztwo techniczne dla klientów w obszarze stosowanych rozwiązań i produktów.
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług.
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientem.
  • Współpraca z zespołem sprzedaży serwisu oraz działami administracyjnymi.
  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia min. średniego w kierunku elektrycznym
  • Doświadczenia w usuwaniu awarii i prac przy urządzeniach napędowych ( silniki 3-fazowe, przemienniki ) oraz układach sterowniczych.
  • Doświadczenia w pracy na wysokościach i sprawności fizycznej.
  • Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji do 1 kV - aktualne.
  • Nastawienia na realizację celów, odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywane zadania.
  • Prawa jazdy kategorii B.

To oferujemy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • dofinansowanie wypoczynku
  • możliwość uzyskania uprawnień

KONECRANES and DEMAG Sp. z o.o.

Konecranes and Demag Sp. z o.o. jest światowym liderem w swojej branży, należącym do grupy Konecranes Lifting Businesses ™. Obsługujemy Klientów z przemysłu wytwórczego oraz stocznie i porty oferując systemy transportu bliskiego oraz usługi serwisu, dzięki którym podnosimy wydajność ich pracy – www.konecranes.pl

Technik Serwisu Serwisant Konserwator, zachodniopomorskie