Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu - Serwisant

BIUREX

3 0008 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

BIUREX

Cieszyńska 43A

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie usterek, naprawa i konserwacja drukarek, kserokopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych, innego sprzętu biurowego oraz IT

  • Wyjazdy do klientów w celu naprawy i konserwacji urządzeń Instalacja i konfiguracja urządzeń

  • Prace warsztatowe

Nasze wymagania

  • Poszukujemy technika serwisu - informatyka, najlepiej z doświadczeniem w branży.

  • Znajomość branży serwisowej, napraw drukarek, kserokopiarek, sprzętu IT

  • Doświadczenie w instalacji i konfiguracji drukarek i kserokopiarek

  • Zainteresowania techniczne w dziedzinie IT,

  • Zdolności manualne

  • Mile widziane doświadczenie pracy w serwisie drukarek

  • Zdolność do budowanie pozytywnych relacji z klientami firmy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

  • Prawo jazdy Kat. B

To oferujemy

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej Pracę na podstawie umowy o pracę na pełen etat Wynagrodzenie podstawowe + premia motywacyjna za wyniki i wkład pracy Samochód służbowy / komputer / telefon Zapewniamy szereg szkoleń technicznych

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

O nas

Firma BIUREX od 2005r działa na rynku jako autoryzowany dealer i serwis drukarek i kserokopiarek ploterów takich marek jak Ricoh, Canon, Konica Minolta.

Świadczymy usługi serwisowe na terenie woj. Łódzkiego a także wynajmujemy urządzenia drukujące na terenie całego kraju. Drugą mocno rozwiniętą gałęzią naszej firmy jest sprzedaż materiałów eksploatacyjnych.