Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Serwisu - Serwisant

  • Lubin, Polkowice, Sieroszowice (pow. polkowicki), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 07.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla spółki Dräger Safety Polska Sp. z o. o. poszukujemy osoby na stanowisko:

    Technik Serwisu/ Serwisant

    Miejsce pracy: Lubin, Polkowice, Sieroszowice (pow. polkowicki)
    Teren: woj. dolnośląskie

    OPIS STANOWISKA

    • Zapewnienie wsparcia serwisowego dla klientów (montaż instalacji, serwis),
    • Prowadzenie podstawowego szkolenia po zainstalowaniu sprzętu,
    • Realizowanie sprzedaży akcesoriów i usług serwisowych,
    • Działania administracyjne m.in. prowadzenie magazynu części zamiennych, dokumentacji technicznej, raportów serwisowych.

    WYMAGANIA

    • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, elektronika)
    • Komunikatywna znajomość j. angielskiego z umiejętnością czytania dokumentacji technicznej,
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Umiejętne budowanie profesjonalnych kontaktów biznesowych z klientem,
    • Czynne Prawo Jazdy kat B.

    NASZA OFERTA

    Będąc międzynarodową korporacją branży medycznej i technologii safety zatrudniającą ponad 13,000 pracowników na całym świecie wiemy, jak ważny jest każdy pracownik naszej firmy. Bez ich entuzjazmu, odwagi i osobowości nie bylibyśmy tam, gdzie jesteśmy dzisiaj: światowym liderem w dziedzinie technologii medycznej i bezpieczeństwa. Dlatego pracujemy nad poprawą życia naszych pracowników, zarówno w pracy, jak i po godzinach.

    Tobie, jako kandydatowi możemy zaoferować atrakcyjne stanowisko pracy, na które składa się:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Praca w pełnym wymiarze,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Indywidualna ścieżka rozwoju,
    • Pakiet benefitów,
    • Profesjonalne narzędzia pracy,
    • Spotkania, wyjazdy integracyjne.

    Dbamy o stałe tworzenie przyjaznej i zdrowej atmosfery pracy, która umożliwi Ci rozwój i da wiele satysfakcji z pełnionych obowiązków.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.