Logo Pracuj.pl

Technik Serwisu - Serwisant maszyn przemysłowych

LFP Industrial Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Praca w trybie zadaniowym,
  • Diagnostyka uszkodzeń, naprawa oraz instalacja maszyn,
  • Telefoniczna komunikacja z klientami w sprawach technicznych,
  • Kontakt z producentem w celu rozwiązywania problemów technicznych w języku angielskim,
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej, raportów i rejestrowanie prac serwisowych.
  • Praca na terenie Polski oraz innych krajów UE

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w serwisie urządzeń poligraficznych lub obsłudze urzadzeń poligraficznych, cyfrowych.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów elektrycznych i mechanicznych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Gotowość do pracy w elastycznych godzinach, duża mobilność,
  • Wykształcenie min. średnie techniczne-mechaniczne (i) lub elektryczne,
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, wysoka kultura osobista i odpowiedzialność,
  • Doświadczenie w naprawie / obsłudze maszyn poligraficznych: tekstylnych lub/i etykietowych, będzie dodatkowym atutem,

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie, w zespole zmotywowanych ludzi,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Szkolenia w fabrykach producenta we Włoszech i innych krajach UE
  • Samochód służbowy, komputer, telefon,
  • Poznanie najnowszych rozwiązań technologicznych,
  • Wsparcie doświadczonych inżynierów w realizacji zadań i celów,
  • Zdobycie unikalnej wiedzy technicznej,
  • Stałą umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

O nas

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy i międzynarodowym zaangażowaniem w usługi serwisowe w obszarze przemysłowych urządzeń poligraficznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko Technik Serwisu do naszego Zespołu Serwisowego. Szukamy odpowiedzialnych kandydatów z doświadczeniem z sektora Poligraficznego.

Technik Serwisu - Serwisant maszyn przemysłowych, śląskie