Oferta pracy

Technik Serwisu - Serwisant maszyn przemysłowych

LFP Industrial Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy i międzynarodowym zaangażowaniem w usługi serwisowe w obszarze maszyn przemysłowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko Technik Serwisu maszyn i lini technologicznych do produkcji prefabrykatów betonowych. Szukamy odpowiedzialnych kandydatów z doświadczeniem serwisowym w obszarach mechaniki, pneumatyki, elektryki w rozwiązaniach przemysłowych.

Opis stanowiska:

  • Praca w trybie zadaniowym,
  • Diagnostyka uszkodzeń, naprawa oraz instalacja maszyn,
  • Telefoniczna komunikacja z klientami w sprawach technicznych,
  • Kontakt z producentem w celu rozwiązywania problemów technicznych w języku angielskim lub niemieckim,
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej, raportów i rejestrowanie prac serwisowych.
  • Praca na terenie Polski oraz innych krajów UE oraz spoza UE

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w serwisie,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów elektrycznych i mechanicznych:
    • znajomość schematów elektrycznych,
    • znajomość zagadnień z dziedziny elektryki i elektroniki,
    • umiejętność pomiaru rezystancji, napięcia, prądu, ciągłości,
    • umiejętność wymiany części elektrycznych,
    • podstawowa znajomość sterowników PLC,
    • zdolności manualne i wiedza z zakresu mechaniki (wymiana części),
  • Wymagana dobra znajomość języka angielskiego (język niemiecki jest dodatkowym atutem),
  • Gotowość do pracy na elastycznych zmianach, duża mobilność,
  • Wykształcenie min. średnie techniczne-mechaniczne (i) lub elektryczne,
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, wysoka kultura osobista i odpowiedzialność,
  • Mile widziana znajomość systemów zgrzewania do metalu.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie, w zespole zmotywowanych ludzi,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Szkolenia w fabrykach producenta we Włoszech i innych krajach UE
  • Samochód służbowy, komputer, telefon,
  • Poznanie najnowszych rozwiązań technologicznych,
  • Wsparcie doświadczonych inżynierów w realizacji zadań i celów,
  • Zdobycie unikalnej wiedzy technicznej,
  • Stałą umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojej aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy