Oferta pracy

Technik serwisu / Serwisant mobilny

Flowair

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Flowair

Chwaszczyńska 135

Wielki Kack

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka i cykliczne przeglądy urządzeń produkcji FLOWAIR (ogrzewanie, wentylacja, chłodzenie)

  • Bieżąca obsługa serwisowa urządzeń typu rooftop,

  • Wykonywanie przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych,

  • Diagnozowanie i usuwanie usterek.

Nasze wymagania

  • doświadczenie przy obsłudze technicznej urządzeń typu Rooftop, central wentylacyjnych, klimatyzatorów i innych urządzeń HVAC w tym urządzeń gazowych, ale widzimy też możliwość przuczenia;)

  • chęci do pracy i zaangażowanie - bo stawiamy na ludzi, którzy lubią to co robią i dają z siebie 100%!

  • doświadczenie w chłodnictwie i uprawnienia F-Gaz,

  • uprawnienia SEP,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze automatyki sterującej,

  • doświadczenie w obsłudze technicznej urządzeń gazowych,

  • uprawnienia gazowe.

To oferujemy

  • wynagrodzenia dostosowanego do realizowanych zadań, wypłacanego na czas,

  • dużej niezależności,

  • elastycznej, stabilnej formy zatrudnienia oraz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • dobrej atmosfery pracy w młodym, zgranym zespole,

  • niezbędnych narzędzi pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Kilka słów od osoby prowadzącej ten proces rekrutacyjny:

Szukamy osoby, która problemy techniczne tratuje jako wyzwania, z którymi należy sobie poradzić;) Obsługa techniczna naszych urządzeń oraz obiektów jest dla nas niesamowicie ważnym obszarem.Chętnie zatrudnimy osobę z doświadczeniem, ale nie zamykamy się tylko na takich kandydatów. Jeśli masz chęci do pracy i wykazujesz się dużym zaangażowaniem w tematy, których się podejmujesz - jesteśmy otwarci na opcję przyuczenia Cię do tego stanowiska i obowiązków jakie będą do Ciebie należały. To praca odpowiedzialna i wymagająca, ale dająca na prawdę dużo satysfakcji i mająca realny wpływ na zadowolenie naszych klientów. Jeśli chcesz się podjąć tego wyzwania - aplikuj, być może będziemy mieli okazję się poznać i osobiście opowiedzieć Ci jak to wygląda w praktyce.

Flowair

Jesteśmy grupą energicznych, ambitnych ludzi, których pasjonuje odkrywanie nowych technologii i tworzenie lepszych rozwiązań. Firma powstała w 2003 roku i parę lat później stała się znanym ekspertem w ekonomicznym ogrzewaniu i wentylacji obiektów średnio i wielko-kubaturowych. We FLOWAIR liczy się każde zdanie i każdy pomysł. Wierzymy, że każdy może wnieść coś wartościowego. Cenimy ludzi, którzy dzielą się swoją kreatywnością i pomysłowością. Właśnie tych cech poszukujemy również u kandydatów – naszych przyszłych pracowników. Jeżeli jesteś osobą ambitną, pełną energii, z inicjatywą, potrafisz pracować zespołowo i chciałbyś być jednym z Nas - zgłoś się!

Przewiń do profilu firmy