Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Serwisu - Serwisant

  • opolskie
  • Specjalista
  • 09.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LVD-Polska Sp. z o.o.

    Grupa LVD jest wiodącym producentem szerokiego asortymentu obrabiarek i oprogramowania do obróbki blach, w tym systemów cięcia laserowego, pras krawędziowych, wykrawarek, nożyc gilotynowych i systemów automatyzacji, zintegrowanych i obsługiwanych przez kompatybilne z Windows® oprogramowanie CADMAN®.

    Zakres obowiązków:

    • Uruchamianie maszyn (prasy krawędziowe & lasery)
    • Przeglądy oraz naprawy układów automatyki i mechaniki maszyn
    • Wsparcie techniczne
    • Kontrola zabezpieczeń
    • Wsparcie w ramach organizacji targów branżowych i wystaw

    W zakresie oferowanego stanowiska znajduje się gotowość do wyjazdu służbowego od poniedziałku do piątku.

    Kwalifikacje:

    • Wykształcenie techniczne w zakresie Elektrotechniki, Automatyzacji, Mechaniki lub Mechatroniki
    • Doświadczenie w dziedzinie obróbki plastycznej blach (szczególnie techniki laserowej, wykrawania lub gięcia na prasach krawędziowych) będzie dodatkowym atutem
    • Dobra znajomość języka angielskiego oraz znajomość obsługi komputera
    • Zaangażowanie, zorientowanie na wymagania klienta
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Samochód służbowy, laptop, tel. komórkowy
    • Natychmiastowe zapoznanie się z naszym zakładem w Belgii jak i pracownikami firmy
    • Systematyczne szkolenia oraz rozwój kariery zawodowej
    • Interesująca i zróżnicowana praca w połączeniu z odpowiedzialnością i niezależnością
    • Motywacja do działania
    • Silny zespół, gotowy do wsparcia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie do swoich dokumentów aplikacyjnych wyrażenia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z „Obowiązkiem informacyjnym” znajdującym się poniżej.

    Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

    ’        Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

    Obowiązek informacyjny:

    1. Administratorem Pani/Pana jest firma LVD-Polska, członek grupy LVD, z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu (47-206), przy ul. Wyspiańskiego 45, NIP 7491972778; Regon 160011695
    2. dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych;
    3. odbiorcami danych osobowych są:
    • LVD-Polska z o.o.
    1. dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom z wyjątkiem tych, które są uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów obowiązującego prawa;
    2. dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla realizacji procesu rekrutacji lub po tym czasie przez okres wymagany przez przepisy prawa;
    3. ma Pan/Pani prawo do:
    4. a) dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
    5. b) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
    6. c) przenoszenia danych,
    7. d) cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie,
    8. e) wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
    9. zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak nie wyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji;
    10. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez Administratora rozpatrywane.
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.