Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu - Serwisant Regionalny Elektro-Mechanik

KŁOS Nowoczesne Technologie Bankowe Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa serwisowa elektro-mechanicznych, mechanicznych i/lub elektronicznych urządzeń techniki zabezpieczeń bankowych w siedzibach Klienta

  • Terminowa realizacja zleceń serwisowych – naprawy i konserwacje urządzeń techniki zabezpieczeń bankowych w siedzibach Klienta

  • Utrzymanie wysokich standardów świadczonych usług

  • Uzupełnianie i rozliczanie dokumentacji serwisowej (protokoły, karty pracy, ewidencja przebiegu samochodu, mobilny magazyn)

  • Raportowanie wyników pracy do Biura Serwisu – obsługa komputera (raportowanie w wewnętrznym systemie CRM Spółki oraz poprzez pocztę e-mail)

  • Obsługa klienta

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne (elektro-mechaniczne, mechaniczne lub elektroniczne, elektryczne)

  • Zdolności manualne (tzw. „złota rączka”)

  • Znajomość podstawowej wiedzy z zakresu mechaniki i elektromechaniki ogólnej

  • Umiejętność czytania prostych schematów i rysunków technicznych

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Dyspozycyjność (gotowość do pracy w terenie)

  • Samodzielność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane posiadanie: Wpis na listę MSWiA kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego (dawna Licencja I lub II stopnia)

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenia na stanowisku sewisanta urządzeń i systemów elektro-mechanicznych, mechanicznych lub elektronicznych.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w profesjonalnym środowisku zabezpieczeń bankowych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu kompetencji i zakresu zadań

  • Premie okresowe oraz dodatki

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania zleconej pracy (samochód służbowy, komputer + Internet mobilny, telefon kom., zestawy narzędzi itp.)

  • Systemy szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych

KŁOS Nowoczesne Technologie Bankowe Sp. z o.o dostawca kompleksowych rozwiązań technicznych i zabezpieczeniowych dla branży bankowej, aktualnie poszukuje osób na stanowisko: Technik SERWISU (Serwisant Regionalny Elektro-Mechanik)

Regiony: woj. Małopolskie(Kraków), Mazowieckie(Warszawa), Łódzkie(Łódź), Zachodniopomorskie(Szczecin)

Przewiń do profilu firmy