Oferta pracy

Technik Serwisu / Serwisant Safety Division

Drager Polska Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia serwisowego dla klientów (montaż instalacji, serwis),

  • Prowadzenie podstawowego szkolenia po zainstalowaniu sprzętu,

  • Realizowanie sprzedaży akcesoriów i usług serwisowych,

  • Działania administracyjne m.in. prowadzenie magazynu części zamiennych, dokumentacji technicznej, raportów serwisowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne,

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego z umiejętnością czytania dokumentacji technicznej,

  • Mile widziane 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Umiejętne budowanie profesjonalnych kontaktów biznesowych z klientem,

  • Czynne Prawo Jazdy kat B.

To oferujemy

Będąc międzynarodową korporacją branży medycznej i technologii ochrony życia i zdrowia, zatrudniającą ponad 13,000 pracowników na całym świecie wiemy, jak ważny jest każdy pracownik naszej firmy. Bez ich entuzjazmu, odwagi i osobowości nie bylibyśmy tam, gdzie jesteśmy dzisiaj: światowym liderem w dziedzinie technologii medycznej i bezpieczeństwa. Dlatego pracujemy nad poprawą życia naszych pracowników, zarówno w pracy, jak i po godzinach.

Tobie, jako kandydatowi możemy zaoferować atrakcyjne stanowisko pracy, na które składa się:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• Praca w pełnym wymiarze,

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Indywidualna ścieżka rozwoju,

• Pakiet benefitów, wewnętrzne programy motywacyjne

• Profesjonalne narzędzia pracy,

• Spotkania, wyjazdy integracyjne.

Dbamy o stałe tworzenie przyjaznej i zdrowej atmosfery pracy, która umożliwi Ci rozwój i da wiele satysfakcji z pełnionych obowiązków.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

Teren pracy:

śląskie, opolskie, małopolskie, łódzkie, świętokrzyskie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.