Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu - Serwisant urządzeń Karcher - Mechanik - Elektryk

PESTAR Sp. z o.o.O firmie

  • Starogard Gdański, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Karcher Center Pestar poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Technik Serwisu urządzeń w Autoryzowanym Serwisie Karcher z możliwością rozwoju i awansu na stanowisko Starszy Technik Serwisu.

Jako Autoryzowany Partner Karcher jesteśmy w gronie liderów Sieci Dealerskiej Karcher w Polsce. Nasz zespół nie boi się wyzwań, a kreatywne i skuteczna realizacja obieranych celów to jedno z naszych hobby. W ostatnich 4 latach dwukrotnie otrzymaliśmy tytuł Partnera Roku tj. najlepszej firmy współpracującej z Karcher Polska z pośród ok. 160 Autoryzowanych Dealerów marki w Polsce.

Zapraszamy do złożenia CV również osoby, które nie posiadają pełnych kwalifikacji, a są gotowe na ich zwiększenie w niedługim czasie poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Zadania i wyzwania:

  • Diagnozowanie usterek - samodzielnie lub w zespole.
  • Przegląd, konserwacja oraz naprawa urządzeń Karcher - m.in. myjek wysokociśnieniowych. automatów czyszczących podłogi – szorowarek, zamiatarek, odkurzaczy, wytwornic pary.
  • Realizacja standardów pracy oraz wewnętrznych procedur.
  • Dbanie o dobry i profesjonalny wizerunek firmy.
  • Wyjazdy po obiór oraz dostawę urządzeń do Klientów w województwie pomorskim w tym z naszego salonu w Gdyni.
  • Wyjazdy do napraw mobilnych - wykonywanych w obiekcie Klienta.

Kwalifikacje i umiejętności:

  • Wykształcenie techniczne: elektryczno-mechaniczne lub pokrewne.
  • Podstawowa wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektrotechniki.
  • Znajomość zasad funkcjonowania, diagnostyki i naprawy urządzeń elektryczno-mechanicznych.
  • Uprawnienia elektryczne (Gr.1) do 1 kV dozór/eksploatacja, lub deklaracja zdobycia po podjęciu pracy w ciągu miesiąca, możliwe wskazanie i pomoc w uzyskaniu realizowana poprzez firmę.
  • Mile widziane uprawnienia energetyczne (Gr. 2. w tym kotły parowe) oraz gazowe (Gr.3) lub deklaracja zdobycia po podjęciu pracy w ciągu 1-3 miesięcy.
  • Chęć do podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia.
  • Sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie oraz umiejętność współpracy w zespole.
  • Prawo jazdy kat. B.

Zapewniamy:

  • Wiele wyzwań i pozytywnej energii związanych ze współpracą.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, podstawa zależna od doświadczenia i umiejętności oraz premiowanie w podziale na jakości działań własnych oraz efektywności działań Zespołu.
  • Nowoczesne i efektywne narzędzia do komunikacji ze współpracownikami.
  • Niezbędne narzędzia do realizacji prowadzonych działań.
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń.
  • Specjalizowane szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne.
  • Pracę w miejscu, gdzie cenimy miłą i przyjazną atmosferę, zaangażowanie, inicjatywę oraz skuteczność.
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej działającej od ponad 29 lat.
  • Dopłaty do ubezpieczenia na życie, owocowe czwartki, paczki świąteczne oraz spotkania / imprezy integracyjne.

Ogłoszenie archiwalne