Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu - Serwisant

GRUPA ATEMO sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprawnością działania urządzeń

  • diagnozowanie usterek oraz kompleksowe dokonywanie napraw, przeglądów i regulacji

  • dokonywanie okresowych przeglądów urządzeń

  • raportowanie działań serwisowych

Nasze wymagania

  • nie wymagamy doświadczenia

  • zaangażowanie i sumienność

  • kreatywność i zdolność analizowania problemów

  • gotowość do pracy na terenie Warszawy i okolic

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość zagadnień z dziedziny instalacji grzewczych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • możliwość douczenia do zawodu

  • samochód służbowy możliwość korzystania do celów prywatnych

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • atrakcyjną pracę w dynamiczny zespole

  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje i umiejętności

  • praca na najwyższej klasy narzędziach

O nas

Grupa Atemo Sp z o.o. - prowadzimy firmę w Raszynie zajmującą się naprawą, montażem, konserwacją pieców gazowych, instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła.

Obecnie poszukujemy zmotywowanej osoby do naszego Działu Serwisu na stanowisko: Serwisant kotłów gazowych.