Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Technik Serwisu - Serwisant

EKSTREMEO firmie

5 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Trakt Lubelski 410
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

EKSTREME

Trakt Lubelski 410

Warszawa

Firma EKSTREME powstała w 2006 roku i od początku swojej działalności stawia na nowoczesne technologie, profesjonalne podejście do Klienta, kreatywność i wiedzę.

Naszą specjalizacją jest sprzedaż, wsparcie techniczne oraz serwis szerokiego wachlarza wysoce wyspecjalizowanych urządzeń uznanych marek w następujących segmentach rynku poligraficznego:

  • druk UV
  • druk na tekstyliach DTG
  • produkcja i wykańczanie etykiet

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe naprawy maszyn i urządzeń;
  • Instalacja urządzeń u Klienta;
  • Techniczne wsparcie użytkowników sprzętu;
  • Przeprowadzanie szkoleń;
  • Zarządzanie magazynem części;
  • Wsparcie w obsłudze Klientów w zakresie zamawianych materiałów eksploatacyjnych do urządzeń z oferty firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne
  • Mile widziane doświadczenie w serwisowaniu zaawansowanych urządzeń (mechanika, czujniki, elektronika);
  • Umiejętność sprawnego identyfikowania i rozwiązywania problemów technicznych;
  • Obsługa komputera na poziome ponadpodstawowym;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Doświadczenie w pracy bezpośrednio z klientem (wsparcie klienta, szkolenia dla klienta);
  • Komunikatywny język angielski (czytanie dokumentacji technicznej, mowa i pismo);
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych;
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, zdecydowanie, silna motywacja do pracy oraz wysoka kultura osobista;
  • Własna działalność gospodarcza.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)
  • Przyjazna atmosfera pracy w profesjonalnym zespole;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 5000 - 9000 zł brutto adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia z systemem premiowym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

Ogłoszenie archiwalne