Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu - Serwisant

GRUPA ATEMO sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Grupa Atemo Sp z o.o. - prowadzimy firmę w Raszynie zajmującą się naprawą, montażem, konserwacją pieców gazowych, instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła.

Obecnie poszukujemy zmotywowanej osoby do naszego Działu Serwisu na stanowisko:

Serwisant kotłów gazowych

Zakres obowiązków:

  • rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprawnością działania urządzeń
  • diagnozowanie usterek oraz kompleksowe dokonywanie napraw, przeglądów i regulacji
  • dokonywanie okresowych przeglądów urządzeń
  • raportowanie działań serwisowych

Wymagania:

  • nie wymagamy doświadczenia
  • zaangażowanie i sumienność
  • kreatywność i zdolność analizowania problemów
  • gotowość do pracy na terenie Warszawy i okolic
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość zagadnień z dziedziny instalacji grzewczych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość douczenia do zawodu
  • samochód służbowy możliwość korzystania do celów prywatnych
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjną pracę w dynamiczny zespole
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje i umiejętności
  • praca na najwyższej klasy narzędziach

Ogłoszenie archiwalne