Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Eurowater sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Izabelińska 113, 05-080 Izabelin (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu - Serwisant

Eurowater Sp. z o.o.

6 0007 000 brutto / mies.
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + delegacje + nadgodziny

Mydlana 1

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie planowanych przeglądów stacji uzdatniania wody

  • udział w montażach i uruchomieniach naszych stacji

  • wykonywanie interwencyjnych napraw związanych z awariami urządzeń do uzdatniania wody

  • dbałość o wysoki poziom i jakość obsługi Klientów naszej firmy

Nasze wymagania

  • gotowość do wyjazdów na terenie kraju ( od poniedziałku do piątku )

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kategorii B

  • ukończenie szkoły średniej / studiów o profilu technicznym

  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji i dobra organizacja czasu pracy

  • dodatkową zaletą będą umiejętności analityczne

To oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym

  • pełne przeszkolenie w zakresie powierzonych obowiązków

  • stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę

  • wysokiej klasy narzędzia niezbędne do wykonywania pracy – samochód służbowy, komputer, telefon

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię roczną

  • pakiet socjalny ( prywatna opieka medyczna, karta Benefit Multisport, dodatki świąteczne )

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Jeśli chcesz sprawdzić swoje umiejętności oraz wiedzę lub rozwinąć skrzydła pod okiem naszych pracowników z wieloletnim stażem , specjalistów w uzdatnianiu wody, ta oferta jest dla Ciebie!

Interesujesz się nowinkami technicznymi ? Chciałbyś zdobyć wiedzę praktyczną i móc uczestniczyć w efektywnych, pionierskich projektach? Woda jest kluczowa dla większości gałęzi przemysłu.

Chcesz poznać tajniki jej uzdatniania i pomóc nam w tym procesie ?

Myślisz że trzeba mieć wieloletnie doświadczenie w branży uzdatniania wody? Pomożemy Ci je uzyskać!

Dołożymy wszelkich starań do Twoich szkoleń, postaramy się żebyś mógł zdobywać wiedzę i zostać świetnym praktykiem.

Eurowater sp. z o.o. to oddział międzynarodowej firmy z centralą w Danii, działający od ponad 25 lat na polskim rynku. Szeroki zakres działalności naszej firmy obejmuje zarówno produkcję, sprzedaż jak i serwis kompletnych urządzeń do uzdatniania wody do zastosowań przemysłowych. Oferujemy nasze rozwiązania niemal dla wszystkich branż w przemyśle. Więcej informacji na temat naszej firmy na www.eurowater.pl