Logo Pracuj.pl

Technik serwisu

Sescom S.A.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac serwisowych w obiektach kluczowego klienta spółki (wielkopowierzchniowa sieć handlowa),
  • Prace przeglądowe, kontrole i sprawdzanie instalacji wynikających z zakresu umowy z klientem,
  • Cotygodniowe wizyty w obiektach znajdujących się pod opieką Sescom,
  • Wykonywanie innych zlecanych prac ‘złotej rączki’ w obiektach klienta.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (staż pracy przy obiektach wielkogabarytowych będzie dodatkowym atutem),
  • Duże zdolności techniczne, smykałka do pracy tzw. ‘złotej rączki’,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych oraz ich identyfikacji,
  • Praktyczna wiedza z zakresu elektryki, hydrauliki oraz drobnych prac budowlanych (dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP grupa I, II i III oraz f-gazy),
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna/ubezpieczenie na życie/karta Multisport,
  • Możliwość użytkowania auta służbowego do celów prywatnych,
  • Spotkania integracyjne,
  • Wspólny udział w akcjach charytatywnych i społecznych,
  • Płatny system poleceń pracowniczych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

W Sescom na nowo definiujemy pojęcie Facility Management na rynku sieci handlowych. Według nas to stale ewoluujące rozwiązania zapewniające sprawność działania placówek, efektywność i konkurencyjność biznesu oraz wsparcie jego rozwoju.

Działamy na dużą skalę i jednocześnie dbamy o elastyczność naszych rozwiązań bliską start-upom.

Jesteśmy odważni, dynamiczni i solidni. Mierzymy wysoko i niezmiennie osiągamy cele.

Dołącz do nas!

Technik serwisu, śląskie