Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu

KDM Dariusz Mazur

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • naprawa i weryfikacja maszyn i urządzeń budowlanych

  • prowadzenie remontów głównych oraz okresowych

  • gotowość do wyjazdów (głównie na terenie Polski)

Nasze wymagania

  • wiedza ogólna z zakresu działania maszyn budowlanych

  • wykształcenie techniczne

  • prawo jazdy

  • skrupulatność, dokładność

  • dyspozycyjność

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub podstawowa znajomość elektryki oraz układów hydrauliki siłowej

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do konserwacji żurawi oraz SEP

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • niezbędne narzędzia pracy (auto służbowe)

Miejsce pracy:

  • Stara Bukówka k/ Grodziska Mazowieckiego

  • Wyjazdy na terenie Polski

KDM Dariusz Mazur działa na rynku od 20 lat zaopatrując w profesjonalny wysokiej jakości sprzęt wykonawców i podwykonawców w branży głębokiego fundamentowania, geoinżynierii i hydrotechniki. Działalność naszej firmy to nie tylko sprzedaż ale również wynajem i autoryzowany serwis.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Technik Serwisu.

Przewiń do profilu firmy