Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Serwisu - Specjalizacja HVAC

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 25.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FBSerwis S.A. została założona przez Ferrovial Services S.A. i Budimex S.A. w 2012 roku. Działania spółki obejmują usługi Facility Management (technicznego utrzymania obiektów), efektywność energetyczną, usługi środowiskowe i utrzymanie infrastruktury na terenie całej Polski.

    Obecnie zespół FBSerwis liczy blisko 1300 pracowników, a częścią Grupy FBSerwis są również cztery Spółki zależne świadczące usługi, przetwarzania i unieszkodliwiania odpadów, będąc jednymi z najnowocześniejszych tego typu zakładów w Polsce.

    W związku z dynamicznym rozwojem, prowadzimy aktualnie rekrutację na stanowisko:

    TECHNIK SERWISU - Specjalizacja HVAC

    Miejsce pracy: Warszawa

    Co możemy Ci zaoferować?

    • Pracę w międzynarodowej firmie o dynamicznym rozwoju na terenie Polski
    • Zatrudnienie na postawie umowy o pracę w pełnym etacie
    • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie płatne przez pracodawcę, dofinansowanie do karty MultiSport)
    • Będziesz pracować w zespole wysoko wykwalifikowanych specjalistów
    • Finansujemy koszt odnowienia uprawnień SEP lub zapłacimy za inne, które mogą być przydatne w pracy

    Czego od Ciebie wymagamy?

    • Doświadczenia w obsłudze technicznej obiektów przy instalacjach HVAC
    • Znajomości instalacji HVAC w budynkach
    • Wykształcenia technicznego zawodowego
    • Efektywnej organizacja czasu i pracy, samodzielności, odpowiedzialności za wykonywane zadania

    Jakie zadania będziesz u nas wykonywać?

    • Zapewnienie sprawnej, bieżącej obsługi technicznej obiektu
    • Realizacja planu konserwacji instalacji sanitarnych, chłodniczych, wentylacyjnych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami i doświadczeniem
    • Usuwanie bieżących awarii, reagowanie na zgłoszenia alarmowe
    • Współpraca z Kierownikiem Technicznym w zakresie realizacji zadań niezbędnych do prawidłowej pracy obiektu
    • Współpraca z firmami serwisowymi

    Jeśli zastanawiasz się czy warto do nas dołączyć… nie zastanawiaj się – zaaplikuj!