Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik serwisu sprzętu IT

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 11.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • Diagnozowanie uszkodzeń sprzętu komputerowego (głównie: drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych).
    • Wykonywanie bieżących napraw oraz przeglądów serwisowych.
    • Instalowanie urządzeń u klienta.

    Wymagania:

    • Doświadczenie zawodowe w serwisowaniu urządzeń drukujących.
    • Podstawowa znajomość elektroniki.
    • Znajomość urządzeń drukujących.
    • Podstawowa znajomość języka angielskiego.
    • Łatwość komunikacji.
    • Dyspozycyjność.
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Korzystne warunki zatrudnienia.
    • Niezbędne narzędzia pracy.
    • Możliwości rozwoju.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Techsource sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie NIP:536-19-10-602 KRS:0000411763  moich danych osobowych zawartych w niniejszym cv dla potrzeb procesu rekrutacji. (Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji).