Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu

"HOPPECKE BATERIE POLSKA" sp. z o.o.

Logistyczna 10

Śródka (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • przeglądy techniczne oraz montaże systemów zasilania z bateriami akumulatorów u klienta na ternie wielkopolski oraz wyjazdy w delegacje (głównie województwa: zachodnio-pomorskie oraz lubuskie),

  • naprawy, wymiany podzespołów i sprawdzanie poprawności działania systemów zasilania,

  • konfiguracja urządzeń, sporządzanie raportów przy pomocy oprogramowania serwisowego,

  • zbieranie informacji dotyczących ilości i rodzaju osprzętu bateryjnego będącego na wyposażeniu klienta.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe (mile widziane elektryczne lub elektroniczne),

  • doświadczenie zawodowe (mile widziane na stanowisku serwisanta urządzeń elektrycznych),

  • umiejętność obsługi komputera (MS Office), programy serwisowe,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność samodzielnego organizowania pracy, planowania oraz ustalania priorytetów służbowych.

Mile widziane

  • uprawnienia SEP do 1 kV z uwzględnieniem akumulatorów i urządzeń prostownikowych,

  • uprawnienia na wózki widłowe.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Dofinansowanie do wypoczynku oraz bony na święta.

  • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego.

  • Przyjazną atmosferę w pracy oraz dostęp do nowoczesnych rozwiązań.

  • Imprezy integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • Bony na święta

HOPPECKE jest specjalistą w dziedzinie systemów baterii przemysłowych i jednocześnie ich największym europejskim producentem. Od roku 1927 tworzymy i produkujemy rozwiązania,

z których wiele po dzień dzisiejszy wyznacza kierunek rozwoju dla rynku baterii przemysłowych.

Naszym klientom na całym świecie oferujemy zintegrowane systemy baterii, ładowania i serwisowania dla zapewnienia efektywnych i niezawodnych dostaw energii.

Przewiń do profilu firmy

Dokumenty aplikacyjne prosimy wysyłać poprzez przycisk Aplikuj.

Informujemy, że będziemy mogli skontaktować się wyłącznie z wybranymi kandydatami, których profil zawodowy najbardziej odpowiada naszym oczekiwaniom i wymaganiom oferty pracy.