Logo Pracuj.pl

Technik Serwisu

Bystronic Polska Sp.z o.o.O firmie

  • świętokrzyskie
    świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • instalacja i serwis maszyn u klientów w różnych rejonach Polski,
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników klienta.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym bezproblemową komunikację (warunek konieczny),
  • posiadanie wiedzy technicznej z zakresu mechaniki, elektryki, automatyki popartej doświadczeniem,
  • gotowość do ciągłej pracy poza miejscem zamieszkania,
  • gotowość do wyjazdów zagranicznych,
  • doświadczenie w serwisie mobilnym oraz obsłudze wypalarek laserowych lub pras krawędziowych,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pełen zakres szkoleń w siedzibie producenta (Szwajcaria),
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • benefity pozapłacowe,
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon,
  • ciekawe środowisko pracy w firmie międzynarodowej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Bystronic Polska Sp.z o.o.

Światowy lider, firma z branży maszynowej wiodący dostawca maszyn do obróbki stali - wycinarki laserowe, prasy krawędziowe oraz oprogramowanie, automatyzację i systemy transportowe poszukuje kandydatów na stanowisko Technik Serwisu z lokalizacją w różnych rejonach Polski.

Technik Serwisu, świętokrzyskie