Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu

Bystronic Polska Sp.z o.o.O firmie

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • instalacja i serwis maszyn u klientów w różnych rejonach Polski,

  • prowadzenie szkoleń dla pracowników klienta.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym bezproblemową komunikację (warunek konieczny),

  • posiadanie wiedzy technicznej z zakresu mechaniki, elektryki, automatyki popartej doświadczeniem,

  • gotowość do ciągłej pracy poza miejscem zamieszkania,

  • gotowość do wyjazdów zagranicznych,

  • doświadczenie w serwisie mobilnym oraz obsłudze wypalarek laserowych lub pras krawędziowych,

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pełen zakres szkoleń w siedzibie producenta (Szwajcaria),

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • benefity pozapłacowe,

  • narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon,

  • ciekawe środowisko pracy w firmie międzynarodowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Bystronic Polska Sp.z o.o.

Światowy lider, firma z branży maszynowej wiodący dostawca maszyn do obróbki stali - wycinarki laserowe, prasy krawędziowe oraz oprogramowanie, automatyzację i systemy transportowe poszukuje kandydatów na stanowisko Technik Serwisu z lokalizacją w różnych rejonach Polski.

Przewiń do profilu firmy