Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu

HAKO POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • naprawy, przeglądy maszyn u klienta oraz w warsztacie,

  • dostawy oraz odbiory urządzeń,

  • szkolenia z zakresu obsługi maszyn,

  • sporządzanie protokołów napraw, dostaw, szkoleń.

Nasze wymagania

  • wykształcenie elektromechaniczne lub mechaniczne,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dyspozycyjność,

  • samodzielność,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz hydraulicznych,

  • znajomość układów elektrycznych,

  • mile widziane doświadczenie w serwisowaniu silników spalinowych oraz układów hydraulicznych.

To oferujemy

  • pracę w firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży i ugruntowaną pozycją na rynku,

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia i system premiowy,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • stały rozwój w zakresie sprzedaży,

  • niezbędne narzędzia pracy ( samochód, tablet, telefon),

  • profesjonalne szkolenia dające możliwość rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjne benefity,

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie pobytu dzieci w żłobku i przedszkolu

HAKO POLSKA Sp. z o.o.

HAKO POLSKA Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się polski oddział niemieckiego holdingu Hako - jednego z największych producentów profesjonalnych maszyn czyszczących na świecie. Firma posiada oddziały w następujących miastach: Kraków, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Wrocław. Dzięki temu zapewniamy wsparcie serwisowe i handlowe klientom w całej Polsce. Więcej informacji pod adresem www.hako.pl

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informacja o ochronie danych osobowych znajduje się pod linkiem:

Proszę o zapoznanie się z informacją o ochronie danych.