Logo Pracuj.pl

Technik Serwisu

TOTUS ControlO firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przeglądy serwisowe, rozbudowa instalacji, programowanie i uruchomienia systemów SSP, DSO, CCTV, SSWiN itp.
  • opieka serwisowa nad powierzonymi instalacjami w obiektach typu centra handlowe, biurowce, hotele itp.
  • współpraca z klientami w zakresie obsługi serwisowanych instalacji

Nasze wymagania

  • wymagamy od ciebie doświadczenia w montażu lub serwisie systemów niskonapięciowych tj. SSP, DSO, CCTV, SSWiN itp.
  • twoje wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym/elektronicznym jest dla nas bardzo istotne
  • prawo jazdy kat. B jest niezbędne na tym stanowisku pracy
  • praktyczna znajomość programu AutoCAD to twój dodatkowy atut
  • uprawnienia SEP do 1kV to twój dodatkowy atut
  • zaangażowanie i odpowiedzialność to walor, który sprawdzimy w praktyce :)

To oferujemy

  • finansujemy szkolenia techniczne z obsługi systemów niskonapięciowych u wiodących na rynku producentów, których jesteśmy Autoryzowanymi Partnerami;
  • jako pracownik naszej firmy możesz skorzystać ze specjalnych pożyczek pracowniczych, które możesz przeznaczyć na dowolny cel np. remont lub zakup samochodu. W żadnym banku nie otrzymasz tak korzystnego oprocentowania;
  • troszczymy się o życie i zdrowie naszych pracowników dlatego zapewniamy grupowe ubezpieczenia i program Multisport;
  • wyposażymy Cię w wszelkie niezbędne do pracy akcesoria – m.in. profesjonalne narzędzia monterskie, laptop, telefon, samochód służbowy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki

Specjalizujemy się w obsłudze instalacji niskonapięciowych w budynkach typu centra handlowe, biurowce, hotele, obiekty przemysłowo-magazynowe, budynki mieszkalne itp.,

Usługi wykonujemy od etapu zaprojektowania poprzez montaż, programowanie, przeglądy konserwacyjne i serwis instalacji.

Poszerzamy zespół do współpracy z inżynierami serwisu.

Technik Serwisu, Szczecin